AK Parti’nin “Yalan Üretim Merkezi” notuyla paylaştığı video silindi-haberi

AK Parti’nin Twitter hesabı üzerinden hafta amaciyla “Yarın saat 14.00’te” ifadeleriyle duyurduğu paylaşım heyecan yaratmış, sonrası vakit de paylaşılan videoda CHP‘ye baz alinarak tek çizgi film hazırlandığı alana çıkmıştı. “Yalan imalat merkezi” isimiyle sunulan filmde, nihayet dönemlerin en tartışmalı konusu var olan 128 milyar dolar iddialarına da cevap verilmişti.

VİDEO SİLİNDİ

Partinin hesabından paylaşılan ve en nihayet “Devamı gelecek…” şeklinde bitirilen animasyon, yasamsal medyada da alaka uyandırmıştı. ama bu erken AK Parti Medya ve Tanıtım Başkanlığı’nın hazırlattığı “Yalan Üretim Merkezi” notuyla CHP’yi amaç aldığı çizgi film partinin resmi hesabından silindi. Videonun derhal peşinden 128 milyar dolar tartışması tekrar hız kazanmıştı.

“Z KUŞAĞI SİZİ SEÇİMLERDE ÇİZGİ FİLM YAPACAK”

CHP öncüsü Kemal Kılıçdaroğlu, videoya ait yöneltilen tek suale “Soru soruyoruz her vakit değişik tek cevap alıyoruz. Şimdi de Z kuşağı çizgi film seviyor diye benim çizgi filmimi yapmışlar. Allah bunlara  us düşünce versin. Bekleyin, bekleyin Z kuşağı tek sonraki seçimlerde sizi çizgi film yapacak.” sözleriyle cevap vermişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir