Ahmet Çakar’dan Halis Özkahya’ya sert eleştiri: Gedson’a kırmızı vermemek eyyamdır-haberi

Galatasaray’ın Gençlerbirliği’ni 2-0 yenik ettiği karşılaşmada tekrar ortada hakem kararları tartışıldı. Gedson’un rakibine yaptığı faule Bir hayli yorumcu ve Daha önceki ortada hakem al kart dedi. En kati eleştiri ise Ahmet Çakar‘dan geldi.

İşte Çakar’ın ifadeleri:

“İKİNCİLİĞE BAKSINLAR”

Galatasaray amaciyla ugras lig ikinciliği amaciyla olmalı. Yoksa Beşiktaş ile Galatasaray’ın oynadığı futbola bakıyoruz, coşkuya, arzuya bakıyoruz çok hatri sayilir büyüklükte ayrım var. Galatasaray Katiyen bunun benzeri değildi ama soğukluk başta Fatih hocadan bütün takıma yansımış benzeri görünüyor.

“HALİL BÜYÜK KAZANÇ OLUR”

Bu Galatasaray amaciyla şampiyonluk çok güç diyebiliriz ama 1-2 toy oyuncu istikbal demek. İlki Halil Dervişoğlu. Bonservis problemini bilmem ama hatri sayilir büyüklükte kazanç olur. ötekisi ise Kerem… Futbolu olgunlaştıkça çabukluğu, tekniği ve oyun zekasıyla çok mühim yere gelebilir.

“SARIYSA NİYE SARI?”

Hakem Halis Özkahya’ya soruyorum, Gedson Fernandes’in yaptığı devinim sarı mı, al mı? Sarıysa Niçin sarı? Koyarak geliyor, ani atağa çıkmak istek eden rakibine uçarak topu hiçbir şekilde düşünmeksizin ayak bilek karışımı basıyor. benim düsünceme göre kırmızı. Sarı saglamak eyyamdır.

Öte istikametten yayıncı kuruluşta yorumculuk yapan Daha önceki ortada hakem Deniz Çoban da pozisyonun al kart olduğunu belirtti. Galatasaray’ın iptal edilen golünde de hatali yapıldığını ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir