Afet bölgesinde yaşayan oyuncu Yılmaz Erdoğan, yangın mağdurları için seferber oldu-haberi

Muğla’da geçtiğimiz hafta başlayan ve Daha Bir takım bölgelerinde süre gelen orman yangınları hasebiyle mağdur var olan vatandaşlara Bir hayli kesimden destek yağıyor. Destek var olan kişilerden tek tanesi de meşhur sanatçı Yılmaz Erdoğan oldu. Muğla’nın Köyceğiz kazasinda yaşayan meşhur sanatçı, yasamsal medya hesabından yaptığı paylaşım ile düzen ettikleri yardım çalışmalarına çok hatri sayilir büyüklükte destek geldiğini belirterek, Köyceğiz Döğüşbelen’deki çiftliğinde bulunan depodaki tek araya toplanan yardım malzemelerini gösterdi.

İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN destek TOPLUYOR

Yılmaz Erdoğan yasamsal medya hesabından paylaştığı videoda, “İlk günden beri burayı yardım istasyonuna çevirdik. dahada çok yiyecek içecek basit ihtiyaçları karşılamaya çalışıyorduk. Ama bu erken muhteşem şeyler geldi Çeşme’deki kampanyadan. mükemmel oldu, şimdi bunların hepsini gereksinim sahiplerine gereksinim noktalarına göndereceğiz” dedi.

“YENİDEN YEŞERTECEĞİZ”

Oyuncu, paylaşımın altında ise, “İlk günden beri yaptığımız yardım çalışmalarına bu erken çok hatri sayilir büyüklükte tek destek geldi! Berfu – eser Yenenler, Ezgi Mola, Mustafa Aksakallı’nın önderliğinde Çeşme halkının desteğiyle ve Bir hayli firmanın katılımıyla tek araya toplanan malzemeler köyümüze ulaştı. Emeği geçen bütün kardeşlerimize, Köyceğiz halkı yerine şükranlarımızı sunarız. tekrar Yeşerteceğiz” notunu düştü.

Kaynak: İhlas havadis Ajansı / Mete Sönmez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.