Adnan Oktar’ın müritleri itirafçı olan kedicik Müge Öğütçü’ye Twitter’dan tepki gösteriyor-haberi

Adnan Oktar ve 13 yakın müridinin 9 bin 803 sene 6’şar ay mapus ve 400’er bin Lira karar aldığı davada, kediciklerden Müge Öğütçü de dört sene 6 ay mapus cezasına çarptırıldı. karar kesinleşene civarindan ev hapsinde tutulan 52 yaşında olan Müge Öğütçü, İstanbul 30. Ağır karar Mahkemesi’ne gönderdiği mektupta faal pişmanlıktan faydalanmak istediğini belirterek örgütle alakalı itiraflarda bulundu. Bu hamlesiyle Oktar’ın müritlerinin reaksiyonunu çeken kedicik Müge Öğütçü, Twitter’da gündem oldu.

İTİRAFÇI OLUP YAŞADIKLARINI ANLATTI

Gönderdiği mektupta Boğaziçi Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık Bölümü’nden mezun olduğunu yazan Öğütçü, Adnan Oktar’ın Dragos’taki teşkilat merkezinde üç sefer tecavüze uğradığını söyledi. Oktar’dan yıllarca dayak yediğini belirten kedicik Öğütçü, “Oktar’ın direktifiyle bikinili, mayolu ve çıplak fotoğraflarım çekildi. Niyetleri beni cinsel detayli film yıldızı benzeri gösterip, örgüte girince düzeldiğimi argüman etmekti” benzeri ifadeler kullandı.

TWITTER’DA TEPKİ YAPIYOR

Oktar’ın yakınları, örgütte olduğu dönemde zenginlik içinde sevgi dolu tek hayat yaşadığını ileri sürdükleri Öğütçü’nün imkanlarını kaybettikten ardindan itirafçı olduğu belirterek reaksiyon gösterdi. “Para bitti Müge gitti” etiketiyle Twitter’da moda listesine giren Müge Öğütçü amaciyla “30 senedir sıhhati ile alakadar var olan vefakar ve çilekeş arkadaşlarına iftira atıp kurtulmaya çalışıyor” ve “Bu iyilikleri, fedakarlıkları çoğu anne adayi baba evladına yapmaz” yorumları yapılıyor.

İşte itirafçı var olan Müge Öğütçü amaciyla yapılan Bir takım paylaşımlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir