Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’dan kafa karıştıran hamle! Tüm fotoğrafları sildi-haberi

2018 seneninde tek çocuğunun annesi Şeyma Subaşı ile tek celsede boşanan Acun Ilıcalı, kendisinden 30 ıslak minik Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşamaya başladı. uzunca müddettir birlikte var olan çiftten Altunkaya’nın Instagram hesabından yaptığı atilim akılları karıştırdı.

TÜM FOTOĞRAFLARI SİLDİ

Sosyal medya hesabından Acun Ilıcalı ile mutluluk dolu olmak resimlerini paylaşan Altunkaya, 130 kişinin takip ettiği Instagram hesabından yayınladığı bütün resimleri sildi. 21 yaşında olan Altunkaya’nın yasamsal medya hesabından paylaştığı 16 resimi silmesi “Aşk bitti mi?” Sualini akıllara getirdi.

BİRBİRLERİNİ TAKİP EDİYORLAR

Bunun yanı sıra Altunkaya, profil fotoğrafındaki Acun Ilıcalı ile içten pozunu da değiştirmedi. Çift, Instagram’dan birbirini takip etmeye de ayni ritimde devam ediyor. Öte istikametten Çağla Altunkaya Bir hayli kişinin aksine yasamsal medya hesabını herkese kapalı kullanarak takipçi isteklerini de onay etmiyor.

ÇAĞLA^NIN ANNESİ ÇOCUK BEKLİYOR

Özel hayatını her daim basından ırak tutan Ayça Çağla Altunkaya’nın geçtiğimiz haftalarda annesi İlknur Altunkaya’nın hamile olduğu alana çıkmıştı. Acun Ilıcalı’nın müstakbel kayınvalidesinin hamile olması yasamsal medyada hatri sayilir büyüklükte aksiseda uyandırmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir