“Acun Ilıcalı bana iş vermedi” diyerek intihar girişiminde bulunan Ceyda Ersoy’dan ilk açıklama: Geçmiş olsun mesajı bekledim-haberi

Geçtiğimiz günlerde yasamsal medya hesabından kardeşi Ceyda Ersoy‘un sedyede çekilen tek resmini paylaşan Esra Ersoy, “Kardeşim ‘Acun Ilıcalı bana iş vermiyor’ diye intihar etti” dedi. Bu olayla gündeme bomba benzeri düşen Ceyda Ersoy, sağlığına kavuştuktan ardindan yasamsal medya hesabından tek video yayınladı.

“ACUN BEY’İN MESAJINI BEKLEDİM”

Durumunun iyi olduğunu belirten Ceyda Ersoy, “Ben de dünyadayım, sizlerleyim yaşıyorum. üç saat dahada hastaneye yetiştirilmeseymişim ölecekmişim. Ölmedim. Yoğun bakımda komadaymışım. O anlarda ayrım haberler çıkmış hakkımda. Acun Ilıcalı beyi çok severim çok saygı duyarım ve çok iyi tek yapımcı. bendeniz bugüne civarindan Bir hayli projede yer aldım ama kendisiyle hiç çalışmadım. Belki çalışırım, çalışmam bilemiyorum. ama bu civarindan haberler olmuş bendeniz yoğun bakımdayım, kim olursam olayım onun benzeri iyi insandan geçmiş olsun iletisi beklerdim” diyerek sitem etti.

“‘ACUN BANA İŞ VERMİYOR’ DİYE İNTİHAR EDİLİR Mİ”

Önceki vakit kardeşinin intihar girişiminde bulunduğunu söyleyen Esra Ersoy, Instagram’dan yaptığı paylaşımda “Ceyda’m benim ‘Acun bana iş vermiyor’ diye intihar edilir mi? Kariyer yapamıyorum diye Hanedeki bütün ilaçları içmiş, komalık oldu. Bilinci gitmiş canım kardeşimin Hanedeki bütün ilaçları içmiş. aynı zamanda Hasan Şeker’in yeğenleriyiz biz bütün Çukurova tanır ailemizi ileri art konuşanlar tek kendine gelsin” demişti.

Esra Ersoy, Acun Ilıcalı iş vermediği amaciyla kardeşi Ceyda Ersoy'un intihar girişiminde bulunduğunu söyledi

Esra Ersoy, Acun Ilıcalı iş vermediği amaciyla kardeşi Ceyda Ersoy’un intihar girişiminde bulunduğunu söyledi
Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir