64 gün boyunca yoğun bakımda kalan Muhittin Böcek yeniden hastaneye kaldırıldı-haberi

64 vakit süresince yoğun bakımda koronavirüs Rehabilitasyonu gören ve entübe edilmesi hasebiyle kaygıya neden var olan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, iyileşerek herkesi sevince boğmuştu. reis Böcek’in tekrar hastaneye gitmesi üzüntüleri de beraberinde getirdi.

TEDBİR AMAÇLI HASTANEYE KALDIRILDI

Başkan Böcek, Antalya’da süre gelen yangınları yerinde takip etmesi ve bu yüzden yoğun dumana maruz kalmasının derhal peşinden tekrar hastaneye kaldırıldı. Yürekleri ağza getiren Muhittin Böcek’in nihayet vaziyeti ile alakalı bilgi veren erkek çocuğu Gökhan Böcek, babasının yoğun dumandan etkilenmesi hasebiyle önlem Emelli hastaneye yatırıldığını ve vaziyetinin iyi olduğunu söyledi.

“GAZETECİLER AŞAĞIDAYSA, İYİ OLDUĞUMU SÖYLE”

Başkan Muhittin Böcek’in medya mensuplarına da tek iletisi olduğunu belirten Gökhan Böcek, “Doktorlar, gelin en azından sonuçlarınıza bakalım dedikleri amaciyla biz de Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ndeyiz. genel vaziyeti iyi. ‘Basın mensupları aşağıda sen onlara iyi olduğumu söyle’ dedi. neticeleri çıktıktan ardindan İhtiyaç duyulan izahı yapacaktır. dahada Bir gün evvel medya izahı yaptığında doktorlarının kendisini uyardığını söylemişti. Normal kan tetkikleri yapılıyor sıkıntılı tek durum yok. 11 hergün yoğun tek yangın zamani geçti şu vakit vaziyeti iyi” diye konuştu.

DUMANIN KENDİSİNİ ÇOK ETKİLEDİĞİNİ SÖYLEMİŞTİ

Başkan Böcek, 5 Ağustos’ta yasamsal medya hesabında yangınla alakalı değerlendirme yaptığı paylaşımda sağlık vaziyetinden ve dumanın kendisine verdiği zarardan da bahsederek, “Allah’ın takdiriyle tertemiz tek hayat verdi cenabı Allah bize. ama duman beni Sahiden çok etkiliyor. hekimler hanede dur diyorlar ama nasıl durayım. iki bin 400 personelim var dışarıdan gelen çalışanlar ve belediye başkanlarıyla iki bin 800 kişi var onlar beni başlarında görünce dahada şevkle çalışıyorlar. iki bin 800 yapı yandı 40 bin faydalı alan zarar gördü” demişti.

Başkan Böcek’in paylaşımdan iki vakit ardindan öksürükle başlayan rahatsızlığının derhal peşinden denetim Emelli gittiği hastanede tetkikleri ayni ritimde devam ediyor.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir