45 yaşındaki sapığın taciz ettiği küçük kız travmayı atlatamıyor! Babadan kahreden sözler-haberi

Merkez Yıldırım kazasi Beyazıt Mahallesi’nde alana gelen olayda Murat Özyiğit, sokakta arkadaşlarıyla oyun oynayan 5 yaşında olan kız çocuğuyla tek vakit hasbihal edip, elini omzuna atarak, yürümeye başladı. İddiaya göre Murat Özyiğit, çocuğu kimsenin olmadığı yere götürerek, öpmeye çalıştı. Bu sırada çocuğun arkadaşları, götürüldüğü yere geldi.

SAPIK MAHALLELİ için DARBEDİLDİ

Çocuğun arkadaşlarını gören şüpheli, minik kızı bıraktı. Çocuğun olayı ailesine anlatması üstüne mahalleli, şüpheliyi aramaya başladı. Murat Özyiğit’i sokakta yürürken yakalayan mahalleli, tekme tokat dövdü. Sapık kanlar içinde yerde kaldı.

ÇIKARILDIĞI MAHKEMEDE TUTUKLANDI

Tacize uğradığı öne sürülen çocuğun serisinin sinir krizi geçirdiği anlar ise gsm telefonu kamerasıyla kaydedildi. İhbar üstüne bölgeye zabita ve sağlık ekipleri derhal sevk edildi. Gözaltına alınan Murat Özyiğit, tedavisinin derhal peşinden emniyete götürüldü. Emniyetteki işlemlerinin derhal peşinden adliyeye derhal sevk edilen Murat Özyiğit, çıkarıldığı mahkemece ‘çocuğun cinsel istismarı’ suçundan tutuklandı.

ÇOCUKLA YÜRÜDÜĞÜ ANLAR GÜVENLİK KAMERASINDA

Sapığın çocukla birlikte yürüdüğü anlar, çevredeki iş yerinin güvenlik kamerasınca kaydedildi. Görüntülerde, Murat Özyiğit’in çocukla yürüdüğü, kolunu omzuna attığı derhal peşinden ara sokağa götürdüğü ve mahallelinin, şüphelinin peşinden koştuğu anlar yer aldı.

“KIZIMI ÖPMÜŞ, SÜREKLİ DUDUKLARINI SİLİYOR”

Murat Özyiğit’in taciz ettiği öne sürülen 5 yaşında olan kızın babası Birol D. (56) ile olaya evvel müdahale eden yengesi Tülay Y. (32) konuştu. Tülay Y., “Artık çocuklarımızdan ırak dursunlar, dokunmasınlar. dahada kaç adet bebek can vermesi lazım. Yeğenim psikolojik olarak çökmüş durumda, yanına kimse yaklaşamıyor, herkesten çekiniyor. ‘Sesini çıkarma, seni öldürürüm’ demiş, yeğenim ifadesinde elimi tutu, beni öptü ve götürmeye çalıştı diyor. Bu bebek dahada 5 yaşında, bu bebek bunları nasıl bilebilir. Siz bu çocuktan ne istiyorsunuz. Bu erkek her vakit o caddeden geçerken çocukların başını okşuyormuş, her biri Zati şikayetçiymiş bundan. Bunların tedbiri alınsın. Çocuklarımızdan ırak dursunlar. Hepsi bizim çocuklarımız hiç ayrım etmiyor, çocuklar hepimizin” dedi.

Kızının psikolojisinin bozulduğunu belirten Birol D., “Bu dogruluk mıdır, hak midir? Bu çocuklarımızdan ne isteniyor? Lütfen, milletçe ve hükümet olarak bu duyarlılığı paylaşalım. Kızımı öpmüş, kızım devamlı dudaklarını siliyor. 5 yaşında olan çocuktan ne istiyorsun” diye konuştu.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı / İsmail Hakkı Seymen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir