3 çocuğunu biçare bırakıp gittiği adam dolandırıcı çıktı, kadının tepkisizliği stüdyodakileri çıldırttı-haberi

Hafta içi her vakit ATV‘de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı kati canlı yayınında akıllara durgunluk veren tek hikaye işlendi.

3 bebek annesi Emel Şimşek, ailesini terk ederek Kocaeli’de bay arkadaşı ile yaşamaya başlamıştı. tek müddettir ailesiyle görüşmeyen Emel Şimşek’e erişemeyen ailesi canlı yayına katılmış, annelerinin Haneye dönmesi amaciyla çağrıda bulunmuştu. ‘Beni heyecan etmesinler mutluyum’ diyen Emel Şimşek, kavuşma anı esnasında annesinden ırak durarak reaksiyon çekmişti.

BUZ GİBİ TAVIRLARIYLA DİKKAT ÇEKTİ

Emel Şimşek’in yayına bağlanan kızı annesine çağrıda bulundu. Emel Şimşek ise buz benzeri tavırlarıyla Müge Anlı ve ekranları başındaki izleyiciyi şoke etti.

ŞAHIS sahtekar ÇIKTI

Canlı yayında Emel Şimşek, Fatih Sönmez ile mutluluk dolu olduğunu dile getirerek çocuklarının çağrısına kayıtsız kalınca, stüdyodakilerin tepkisiyle karşılaştı. canlı yayına katılanlar Fatih Sönmez’in Emel Şimşek’i dolandırdığını argüman etti. Emel Şimşek ise bu söylenenlere inanmamaları gerektiğini ve kendisinin Fatih Sönmez ile mutluluk dolu olduğunu ve onu çok sevdiğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir