Künye | Akdeniz Son Haber
Önemli

İmtiyaz Sahibi / Grantee

AKDENIZSONHABER MEDYA

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Metin Kara

metinkara@akdenizsonhaber.com

Editörler / Editors
Duygu Akbaş

duyguakbas@akdenizsonhaber.com

Selami Doğan

selamidogan@akdenizsonhaber.com

Hakan Kara

hakankara@akdenizsonhaber.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Gamze Akbaş

gamzeakbas@akdenizsonhaber.com
Hukuk Danışmanı / jurisconsult
Av.Hakan Sarıkaya
Mali Müşavir / financial advisor
Mali Müşavir Süleyman Ata

Reklam / Advertise
Google Adsense

Bionluk

Sadeceon

reklam@akdenizsonhaber.com
Adres / Address

Sakarya Bulvarı Atatürk Mahallesi  Kepez / Antalya / Türkiye

E-Mail

info@akdenizsonhaber.com

Yazılım / Software

WordPress

WordPress 4.2.3 Altyapısı ve Haber Teması ile web sitemiz yönetilmektedir.

Yazılım Altyapı Geliştirme / Software Infrastructure Development

Cızoğlu Bilişim

Hosting / Location Provider

AKTİF HOSTİNG BİLİŞİM

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(info@akdenizsonhaber.com)

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
akdenizsonhaber.com yazıların sorumluluğunu almaz.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
akdenizsonhaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz

akdenizsonhaber.com’da yayınlanan haberler Anadolu Ajansından Alınmaktadır.

akdenizsonhaber.com Anadolu Ajansı Resmi Abonesidir.

akdenizsonhaber.com İnternet Yayıncıları Derneği(İYAD) Üyesidir.

TELİF HAKKI

Firmamıza ait olan www.akdenizsonhaber.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@akdenizsonhaber.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2016 akdenizsonhaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları akdenizsonhaber.com’a aittir akdenizsonhaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar akdenizsonhaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
akdenizsonhaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. akdenizsonhaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the akdenizsonhaber.com. However, sometimes the akdenizsonhaber.com uses third parties to process your information. akdenizsonhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the akdenizsonhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the akdenizsonhaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the akdenizsonhaber.com and its services. When you use akdenizsonhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the akdenizsonhaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2017-01-18 09:16:53
admin: aaaa
2017-01-15 11:53:08
admin: EEEE
2016-12-02 13:28:44
2016-11-30 14:50:11